KURUMSAL


Mobilya sektöründe ki deneyimimizi, taklit eden değil taklit ve takip edi- len olmanın haklı gururunu sizlerle birlikte yașıyoruz. Kayseri Organize ve Bursa Panayır Organize Sanayii Bölgesi’nde 10.000m² üzerinde faaliyet gösterirken fabrikamızda akrilik, laminant, uv lak, akripet, pvc membran kapak-laminat, pvc membran, lake kapı ve ofis mobilyaları imalatı yapıl- maktadır.

Türkiye iç pazarında büyük bir paya sahip olan EDESSA yaklașık 17 ül- keye de ihracat yaparak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Profesyonel, uzman ve deneyimli kadrosu satıș ve pazarlamada bulușup sizlere ulașmaktadır.


İnșaat sektörü günümüzde hızla gelișip kendini yenilerken, paralelinde sektörümüzde bu yenilikleri kullanmak, geliștirmek ve uygulamak zo- rundadır. OMESSA - EDESSA mobilya olarak yenilikleri ülkemizle birlikte sektörümüze kazandırmakla yetinmeyip takipçisi olmuștur. Omessa - Edessa Mobilya Kayseri ve Bursa İllerinde 10.000 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır. Aylık üretim adeti kapak olarak 100.000 ile 200.000 adet arasında olup, 300 modül mutfak, 10000 kapı ve 1000 takım ofis üretmektedir.

Edessa Mobilya, Afganistan, Azerbaycan, Rusya, İran, Suriye, Kuzey Irak, Cezayir, Bulgaristan, Yunanistan, KKTC, Belçika, Fransa, Libya, Ukrayna, Fas , Dubai ve Almanya’ya ihracat yapmaktadır.